הצהרת נגישות - עודכנה לאחרונה בתאריך 05\03\2024

אנחנו בTFU-TFU   משתדלים להבטיח ששירותיה נגישים לאנשים עם מוגבלויות.

TFU-TFU השקיעה משאבים רבים כדי לעזור להבטיח שאתר האינטרנט שלה יהיה ידידותי ונגיש יותר לאנשים עם מוגבלויות, עם האמונה החזקה שמאמצי נגישות לאתרים מסייעים לכל המשתמשים וכי לכל אדם יש זכות לחיות בכבוד, שוויון, נוחות ועצמאות.

על מנת שנוכל לספק שירות מיטבי, מקצועי ונגיש לכולם בצענו את ההתאמות הנדרשות באתר האינטרנט שלנו, והטמענו את כללי הנגישות ככל שניתן בהתאם לעקרונות תקן הנגישות בישראל, בהתאם לסימן ג': שירותי האינטרנט בתקנות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התאמות נגישות לשירות) התשע"ג 2013, לתקן הישראלי ת"י 5568 המבוסס על הנחיותWCAG 2.0 , האתר הונגש לרמה  AA  ובכפוף לשינויים והתאמות שבוצעו במסמך התקן הישראלי.

באתר אינטרנט זה, ניתן לגלוש בצורה מיטבית ונגישה באמצעות הדפדפנים הנפוצים ומומלץ להשתמש בדפדפנים הבאים:  Firefox /  Safari / Chrome  ובתוכנות קוראות מסך  NVDA / Jaws .

לנוחיותכם באתר מותקן רכיב נגישות להנגשת אתרים, הרכיב מאפשר לאתר לשפר ולייעל את תאימותו להנחיות הנגשת התוכן.

ניתן להפעיל את רכיב הנגישות על ידי לחיצה על סמל תפריט הנגישות המופיע בתחתית פינת הדף.

TFU-TFU  ממשיכה במאמציה לשפר ללא הרף את הנגישות של האתר והשירותים שלה מתוך אמונה שחובתנו המוסרית הקולקטיבית היא לאפשר שימוש חלק, נגיש ובלתי מפריע גם לבעלי מוגבלויות מאיתנו.

במאמץ מתמשך לשפר ולתקן בעיות נגישות באופן מתמיד, למרות המאמצים שלנו להנגיש את כל הדפים והתכנים באתר tfu-tfu.com, ייתכן שחלק מהתכנים עדיין לא הותאמו במלואם לתקני הנגישות המחמירים ביותר. ייתכן שהדבר נובע מכך שלא נמצא או זיהה את הפתרון הטכנולוגי המתאים ביותר.

נגישות עסק פרונטלי

כניסה נגישה קיימת

שירותי נכים – לא קיים

קיימת חניית נכים בקרבה לעסק, ובנוסף גם בחניון העירוני הצמוד לבית העסק.

כאן בשבילך אם אתה נתקל בקושי עם תוכן כלשהו באתר tfu-tfu.com או זקוק לסיוע בכל חלק מהאתר שלנו, אנא צור איתנו קשר בשעות העבודה הרגילות כמפורט להלן ואנו נשמח לסייע.

דיווח על הבעיה, לרכז תחום הנגישות בחברה:

רכז תחום הנגישות: דניאל סנדלר
דוא"ל: info@thetfu.com
טלפון: 03-5167432

כדי שנוכל לטפל בבעיה בדרך הטובה ביותר, אנחנו ממליצים מאוד לצרף פרטים מלאים ככל שאפשר:
• תיאור הבעיה
• מהי הפעולה שניסיתם לבצע?
• באיזה דף גלשתם?
• סוג וגרסה של הדפדפן
• מערכת הפעלה